-
Maraton wróci do Wrocławia? „Dyskusje są”
Gościem DEWURADIO był Henryk Pepliński, wicedyrektor 12. Tarczyński Nocnego Wrocław Półmaratonu. GREGOR NIEGOWSKI: Jakie emocje po wydarzeniu? Czy one już opadły? Czy jest radość? Czy jednak trochę wyzwań związanych z odpowiadaniem na krytykę, która pojawiła się w internecie? HENRYK PEPLIŃSKI: Tak naprawdę radość, która przyszła po wydarzeniu, nadal pojawia się falami. Jest ona skutkiem tego,…
-
„Ostatni moment, by reaktywować maraton”
Gościem DEWURADIA był Wojciech Gęstwa, prezes zarządu Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki, dyrektor Dolnośląskiego Centrum Sportu Polana Jakuszycka, a w przeszłości dyrektor Wrocław Maratonu. GREGOR NIEGOWSKI: Rozmawiamy na kilka dni przed Nocnym Półmaratonem. To również impreza, którą przygotowywał pan przez wiele lat. Teraz wygląda ona inaczej, ma inną trasę. Zaczynaliśmy od kilku tysięcy biegaczy, potem…
